Przeprowadzki

Oferta dotycząca przeprowadzek to przeprowadzki osób prywatnych, firm oraz instytucji. Na usługę składa się szereg możliwości, które wybierane są indywidualnie przez Klienta.
Przeprowadzka zaczyna się od pakowania, które oferuje nasza firma. Pakowanie odbywa się w sposób bezpieczny i bardzo dokładny. Posiadamy swoje materiały opakowaniowe, dzięki którym Państwa przedmioty są bardzo dobrze zabezpieczone podczas ich transportu. Po pakowaniu, następuje załadunek, a następnie realizowany jest transport, w określone przez Klienta miejsce. Oczywiście na miejscu nasi pracownicy wnoszą transportowane przedmioty. Do pozostałych usług, które są do dyspozycji naszych Klientów zalicza się również demontaż mebli, sprzątanie i utylizacja.
Przeprowadzkami zajmujemy się już od 20 lat. Daje nam to przewagę nad innymi konkurencyjnymi firmami, które na rynku najczęściej działają od dosyć niedawna.
Wybierając naszą firmę, wybieracie Państwo profesjonalizm, terminowość oraz bezpieczeństwo, które podczas przeprowadzek są bardzo ważne.
Usługi przeprowadzek dotyczą przede wszystkim Trójmiasta (przeprowadzki Gdynia, Gdańsk, Sopot) oraz Małego Trójmiasta Kaszubskiego (przeprowadzki Rumia, Reda, Wejherowo), jednak chętnie realizujemy również zlecenia na terenie całego kraju.

Transport

Nasza firma wykonuje również transport towarów o dużych i małych gabarytach. Posiadamy odpowiednia flotę samochodową, która umożliwia nam realizowanie tego typu usług na najwyższym poziomie. Przewozimy dowolne przedmioty, na przykład wyposażenie domowe czy sprzęty AGD i RTV zakupione w sklepach.
Nasza flota pojazdów składa się z różnych samochodów, których kubatura wynosi od 15m3 do 35m3. Dzięki bogatemu zapleczu samochodowemu, oferujemy różnorodny transport, który dopasowany jest do wymagań naszych Klientów.
Podczas transportu określonych przedmiotów zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo. W naszym wyposażeniu znajdują się specjalne akcesoria, takie jak pasy, szelki i inne, dzięki którym załadunek, transport i rozładunek są wykonywane w bezpieczny i profesjonalny sposób. Nasi Klienci nie muszą się więc martwić o to, że podczas transportu coś zostanie uszkodzone lub zepsute. Dajemy Państwu gwarancję bezpiecznego transportu!
Cennik ustalany jest indywidualnie dla każdego Klienta, gdyż usługa jaką jest transport zawsze dostosowywana jest w sposób indywidualny. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, ile będzie kosztowała usługa dotyczą transportu określonych przedmiotów, wówczas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub wysłania zapytania na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Oczyszczanie i utylizacja

W ofercie naszych usług znajdziecie Państwo również oczyszczanie oraz utylizację, które wykonywane są w sposób kompleksowy. Podczas przeprowadzki w wielu domach prywatnych oraz firmach znajdują się niepotrzebne przedmioty, akcesoria i inne śmieci, których nasi Klienci chcieliby się szybko pozbyć. W związku z tym wprowadziliśmy kompleksową usługę, która polega na utylizacji określonych rzeczy. Tego typu oczyszczanie możemy przeprowadzić w różnorakich pomieszczeniach, do których zalicza się między innymi:
• mieszkania
• piwnice
• strychy
• garaże
• ogrody i inne
Cena dotycząca oczyszczania uzależniona jest od powierzchni, rodzaju prac oraz ilości pracowników. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej, wówczas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami.
Utylizacja, to utylizowanie różnego typu śmieci. Nasi Klienci nie muszą więc martwić się o wyrzucanie dużych gabarytów czy wielu mniejszych akcesoriów, które niepotrzebnie zajmują miejsce. Nasi pracownicy zajmą się utylizacją w sposób profesjonalny , a Państwo będą mogli cieszyć się szybką realizacją tego typu usługi.
Do utylizowanych odpadów, zaliczamy przede wszystkim:
• sprzęty AGD i RTV
• meble
• okna, drzwi
• dywany, chodniki, wykładziny oraz zdemontowane posadzki
• małe akcesoria, takie jak na przykład zabawki dziecięce

TRÓJMIEJSKIE PRZEPROWADZKI